Kiinteistön omistajille

Palvelut kiinteistön omistajille

Pitkäaikainen vuokraus

Miksi?

Huoleton, taattu vuokratuotto

Mitä?

Takaamme sinulle ennalta sovitut vuokratulot ja kannamme operatiivisen riskin. Huolehdimme kalustamisesta, toimimme isäntänä, siivoamme, huollamme ja teemme raportit sinun puolestasi.

Miten?

Ota yhteyttä vuokraustiimiimme, he auttavat sinut alkuun

Kenelle?

Tyhjillään olevien huoneistojen ja omakotitalojen omistajat

Kuinka pitkäksi aikaa?

Pidemmiksi ajoiksi, yleensä yli 1,5 vuodeksi

Missä?

Jos omistat huoneiston Suomessa, Ruotsissa, Norjassa tai Tanskassa, ota yhteyttä meihin!

Lue lisää

Oletko kiinteistön omistaja?

Ota yhteyttä, niin hankitaan asunnollesi tuottoa yhdessä! Kerrothan viestissä myös missä kaupungissa kiinteistösi sijaitsee.

Forenom kiinteistöjen omistajille

Sinäkin voit päästä nauttimaan vuokratuloista nopeallakin aikataululla, kiitos tehokkaan ja monipuolisia palveluita tarjoavan myynti- ja markkinointiorganisaatiomme sekä Friday Flats -alustan. Jos vuokraat asuntosi meille, liityt nopeasti kasvavaan 5 000 kiinteistönomistajan heimoon, joka luottaa Forenomin palveluihin.

Jos päätät listata kiinteistösi Forenomin tai Friday Flats Premium Servicen kautta, me markkinoimme sitä samoin kuin Forenomin kiinteistöjä majoittujille, jotka etsivät väliaikaista kotia. Palveluumme sisältyy kaikki markkinointipalvelut, joten niistä ei tule sinulle lisäkuluja. Me markkinoimme asuntoasi sopivalle asiakaskunnalle niin omien kanaviemme kuin paikallisten ja kansainvälisten asunto- ja majoitusportaalien sekä matkavaraussivustojen kautta.

Meillä on esimerkiksi oma verkkokauppa, jonne voimme laittaa asuntosi. Siellä se on varattavissa ympäri vuorokauden. Voimme myös laittaa asuntosi markkinointiin tunnetuille majoituspalvelusivustoille, kuten Booking.com, Hotels.com, Tripadvisor ja Airbnb.

Voit myös ottaa yhteyttä aktiiviseen ja tehokkaaseen myyntitiimiimme, joka auttaa sinua hankkimaan asuntoosi joustavia majoitusvaihtoehtoja etsiviä majoittujia. Koska meillä on noin 6 000 yritysasiakasta, joiden työntekijöitä asuu kiinteistöissämme, pystymme yleensä löytämään asuntoosi sopivan majoittujan jo olemassa olevien asiakkaidemme joukosta.

Vaikka käytössämme on huippuluokan myyntiorganisaatio, kehitämme toimintaamme jatkuvasti siten, että kiinteistöjä omistavat kumppanimme saavat mahdollisimman hyvää ja tuottavaa palvelua.

 

 

Vuokrausvastaavat

Jaakko Ihalainen
Rental Manager for Finland Region
Nandini Almqvist
Rental Manager - Sweden
Jenya Endresen
Regional Manager - Norway
Marc Hansen
Regional Coordinator - Denmark

Ota yhteyttä, niin kerromme lisää!

Espoo

Rental Coordinator - Espoo
Riikka Korhonen
+358503035139 riikka.korhonen@forenom.fi

Helsinki

Rental Coordinator - Helsinki
Jani Still
+358 50 4667707 jani.still@forenom.fi

Jyväskylä

Regional Manager of Jyväskylä
Henri Hämäläinen
+358 50 3545 850 henri.hamalainen@forenom.fi

Kouvola

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi

Kuopio

Regional Manager of Kuopio
Mikko Kauhanen
+358 46 923 5018 mikko.kauhanen@forenom.fi

Lahti

Regional Coordinator - Lahti
Joni Isomäki
+358 50 381 7223 joni.isomaki@forenom.fi

Lappeenranta

Regional Supervisor - Lappeenranta
Jarkko Ahoraita
+358 50 347 9610 jarkko.ahoraita@forenom.fi

Oulu

Regional Coordinator - Oulu
Tani Heikkinen
+358 40 733 5170 tani.heikkinen@forenom.fi

Pori

Regional Manager of Pori
Jari Vuorinen
+358 40 711 8433 jari.vuorinen@forenom.fi

Tampere

Regional Manager of Tampere and Vaasa
Tommi Piskanen
+358 40 4508409 tommi.piskanen@forenom.fi

Turku

Regional Supervisor - Turku
Juha Koivula
+358 44 551 2822 juha.koivula@forenom.fi

Tukholma

Rental Manager - Sweden
Nandini Almqvist
+46 (0)76 555 53 27 ninni.almqvist@forenom.com

Bergen

Area Manager - Bergen
Morten Wergeland
+4793214615 morten.wergeland@forenom.no

Oslo

Regional Manager - Norway
Jenya Endresen
+4748400899 jenya.endresen@forenom.no

Kööpenhamina

Regional Coordinator - Denmark
Marc Hansen
+45 6019 8870 marc.hansen@forenom.dk

Miksi Forenom?

Taattua voittoa sinulle

Lue lisää Forenomista

Ammattimaisia palveluita

Lue lisää Forenomista

Muutat tyhjän huoneistosi tulovirraksi

Lue lisää Forenomista