For boligeiere

Uansett om du eier en ettromsleilighet eller har en stor eiendomsportefølje full av forretningsbygg, så leverer vi de profesjonelle tjenestene du trenger for å generere risikofri avkastning. Du kan fokusere på å nyte livet eller styrke porteføljen mens vi genererer inntekt for deg.

Tjenester for boligeiere

Kortsiktig utleie

Hvorfor?

Tjen penger mens du reiser

Hva?

Ved å leie ut eiendommen til gjester kan du tjene penger mens du er bortreist. Forenom tar seg av markedsføring, salg og vertsforpliktelser

Hvordan?

Du kan registrere eiendommen din selv på Friday Flats, eller ta kontakt med vårt Friday Flats-team

For hvem?

Eiere av boliger som av og til står tomme. Med «bolig» mener vi nesten alle steder hvor en gjest kan overnatte.

Hvor lenge?

Så lenge du ønsker å leie ut boligen

Hvor?

Du kan registrere boligen din uansett hvor du befinner deg i verden

Read more

Langsiktig utleie

Hvorfor?

Garanterte leieinntekter uten bekymring

Hva?

Du er garantert en fast leieinntekt. Vi bærer driftsrisikoen. Vi tar oss av møblering, vertsforpliktelser, rengjøring, vedlikehold og rapportering på dine vegne

Hvordan?

Bare ta kontakt med vårt utleieteam, så hjelper de deg å komme i gang

For hvem?

Eiere av ubebodde leiligheter og hus

Hvor lenge?

I lengre tidsperioder, vanligvis 1 ½ år eller mer

Hvor?

Hvis du eier en leilighet eller et hus i Finland, Sverige, Norge eller Danmark, ta kontakt med oss!

Read more

Store utleieeiendommer

Hvorfor?

Langsiktig garantert avkastning på eiendommen uten bekymring

Hva?

Du er garantert en fast leieinntekt, mens vi bærer driftsrisikoen

Hvordan?

Bare ta kontakt med vårt utleieteam, så hjelper de deg å komme i gang

For hvem?

For eiere av store eiendommer som kan konverteres til hoteller eller hosteller

Hvor lenge?

Vi vil forplikte oss i henhold til en kontrakt på minst 5 år eller lenger

Hvor?

Eiendommer med god beliggenhet i byer over hele Norden

Read more

Eier du en bolig?

Ta kontakt, så kan vi sammen skape fortjeneste

Forenom for boligeiere

Vår kjappe, effektive og fullservicebaserte salgs- og markedsføringsorganisasjon, pluss Friday Flats-plattformen, betyr at du kan begynne å generere leieinntekter raskt. Når du leier ut eiendommen din til oss, blir du en del av en raskt voksende gruppe med 5000 boligeiere som bruker Forenoms tjenester.

Når du bestemmer deg for å registrere eiendommen din hos Forenom eller via Friday Flats Premium Service, vil vi markedsføre prospektet som en Forenom-eiendom for gjester som trenger et midlertidig hjem. Alle markedsføringsoppgaver er inkludert i våre tjenester og det koster deg ingenting ekstra. Avhengig av den typiske gjesteprofilen for eiendommen din, vil vi aktivt markedsføre eiendommen via våre egne kanaler og via lokale og internasjonale bolig- og innkvarteringsportaler og reisebookingplattformer.

Vi har for eksempel vår egen nettbutikk, hvor eiendommen din kan gjøres tilgjengelig for bestillinger døgnet rundt. Vi kan også registrere eiendommen din på kjente innkvarteringsplattformer som Booking.com, Hotels.com, Tripadvisor og Airbnb.

Du har også tilgang til vårt aktive og effektive salgsteam, som vil hjelpe deg å fylle eiendommen med gjester som er ute etter fleksible innkvarteringsalternativer. Vi har ca. 6000 bedriftskunder med medarbeidere som bor i våre boliger, og vi vil vanligvis klare å finne den gjesten som passer best for din eiendom, blant våre eksisterende kunder.

Vi har allerede et supert salgsteam til disposisjon, men vi utvikler driften kontinuerlig, slik at våre eierpartnere får tilgang til de mest egnede og lønnsomme tjenestene.

Utleiebestyrere

Jaakko Ihalainen
Rental Manager for Finland Region
Saku Nissinen
Project Sales Manager - Sweden
Jenya Endresen
Regional Manager - Norway
Marc Hansen
Regional Coordinator - Denmark

Servicerepresentanter for Forenoms boligeiere

Espoo

Rental Coordinator - Espoo
Riikka Korhonen
+358503035139 riikka.korhonen@forenom.fi

Helsinki

Rental Coordinator - Helsinki
Jani Still
+358 50 4667707 jani.still@forenom.fi

Jyväskylä

Regional Manager of Jyväskylä
Henri Hämäläinen
+358 50 3545 850 henri.hamalainen@forenom.fi

Kouvola

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi

Kuopio

Regional Manager of Kuopio
Mikko Kauhanen
+358 46 923 5018 mikko.kauhanen@forenom.fi

Lahti

Regional Coordinator - Lahti
Joni Isomäki
+358 50 381 7223 joni.isomaki@forenom.fi

Lappeenranta

Regional Supervisor - Lappeenranta
Jarkko Ahoraita
+358 50 347 9610 jarkko.ahoraita@forenom.fi

Oulu

Regional Coordinator - Oulu
Tani Heikkinen
+358 40 733 5170 tani.heikkinen@forenom.fi

Pori

Regional Manager of Pori
Jari Vuorinen
+358 40 711 8433 jari.vuorinen@forenom.fi

Tampere

Regional Manager of Tampere and Vaasa
Tommi Piskanen
+358 40 4508409 tommi.piskanen@forenom.fi

Turku

Regional Supervisor - Turku
Juha Koivula
+358 44 551 2822 juha.koivula@forenom.fi

Vantaa

Rental Coordinator - Vantaa
Vesa Salmikivi
+358 50 452 6221 vesa.salmikivi@forenom.fi

Stockholm

Project Sales Manager - Sweden
Saku Nissinen
+46704870740 saku.nissinen@forenom.se

Bergen

Area Manager - Bergen
Morten Wergeland
+4793214615 morten.wergeland@forenom.no

Oslo

Regional Manager - Norway
Jenya Endresen
+4748400899 jenya.endresen@forenom.no

København

Regional Coordinator - Denmark
Marc Hansen
+45 6019 8870 marc.hansen@forenom.dk

Hvorfor Forenom?

Garantert fortjeneste for deg

Profesjonelle administrasjonstjenester

Tjen penger på en tom leilighet