Asiakkaiden tarinoita

Sinulla on varmasti paljon tekemistä työssäsi ja muissa kiireissä. Sinun tai tiimisi ei todellakaan tarvitsee ottaa stressiä matkustamisesta tai uudessa paikassa asumisesta, olipa kyseessä sitten lyhyt- tai pitkäaikainen oleskelu. Me teemme parhaamme, jotta relocation ja majoittuminen olisi mahdollisimman helppoa. Tutustu näihin esimerkkitapauksiin.

Vieraidemme suosituksia

Voimme mielellämme kertoa sinulle kaiken itsestämme ja palveluistamme, mutta todellisen kuvan palvelustamme saat aidoilta ihmisiltä, jotka käyttävät palveluitamme. Katso, mitä yritysasiakkaamme kertovat meistä.

Case Witron

Kodinomainen väliaikaismajoitus turvaa lempeän startin uuteen työhön

Lue lisää

Case Enoro / Forenom Member

Forenom Member - jäsenkortilla saa huoneen varmasti ja pidemmäksikin aikaa

Lue lisää

Majoituskokemuksia Forenomin Aparthotel Lahdesta

Asiakkaamme viihtyivät Aparthotellissamme Lahden MM-kisojen ajan

Lue lisää

Näin me autamme sinua

Yrityksille

Teemme joka vuosi yhteistyötä tuhansien yritysten kanssa ja tarjoamme majoitusta kymmenille tuhansille työntekijöille Pohjoismaissa. Palvelemme eri toimialojen yrityksiä aina rakennusfirmoista IT-alalle. Joten älä huolehdi, me autamme sinua mielellämme. Tervetuloa kotiin.

Lue lisää

Projektimajoitus

Valmisteletko projektia, joka vaatii työntekijöidesi sijoittamista ulkomaille? Olitpa millä alalla tahansa, tiimisi tarvitsee majoitusta. Tarjoamme sinulle joustavia majoitusratkaisuja eri puolilla Pohjoismaita niin pitkäksi aikaa kuin projektisi vaatii. Tervetuloa kotiin.

Lue lisää

Relocation-palvelut

Tarjoamme räätälöityjä relocation-ratkaisuja eri toimialojen yrityksille, jotta työntekijöiden asettautuminen uuteen maahan sujuisi mahdollisimman kitkattomasti. Jos olet muuttamassa työn vuoksi johonkin Pohjoismaahan, relocation-asiantuntijamme auttavat sinua asettautumaan uuteen maahan.

Lue lisää

Ota yhteyttä myyntiimme

Espoo

Area Sales Manager - Espoo
Henna Tuominen
+358 50 441 6116 henna.tuominen@forenom.fi
Area Sales Manager - Espoo
Sandra Lönnberg
+358 50 452 2126 sandra.lonnberg@forenom.fi

Helsinki

Regional manager of Helsinki
Henri Nuutinen
+358 40 455 4762 henri.nuutinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Helsinki
Sami Viitala
+358 40 450 9483 sami.viitala@forenom.fi

Jyväskylä

Regional Manager of Jyväskylä
Henri Hämäläinen
+358 50 3545 850 henri.hamalainen@forenom.fi

Kouvola

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Kouvola
Annika Kärkäs
+358 44 454 5018 annika.karkas@forenom.fi

Kuopio

Regional Manager of Kuopio
Mikko Kauhanen
+358 46 923 5018 mikko.kauhanen@forenom.fi

Lahti

Regional Manager of Lahti
Esa Saksinen
+358 40 455 5585 esa.saksinen@forenom.fi
Regional Coordinator - Lahti
Joni Isomäki
+358 50 381 7223 joni.isomaki@forenom.fi

Lappeenranta

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi

Oulu

Regional Manager of Oulu and Rovaniemi
Jere Pihlajaniemi
+358 50 381 9660 jere.pihlajaniemi@forenom.fi
Project Manager - Oulu
Aarno Annola
+358 40 176 9909 aarno.annola@forenom.fi
Area Sales Manager - Oulu
Juha-Pekka Leskelä
+358 40 507 8911 juha-pekka.leskela@forenom.fi

Pori

Regional Manager of Pori
Jari Vuorinen
+358 40 711 8433 jari.vuorinen@forenom.fi

Tampere

Regional Manager of Tampere and Vaasa
Tommi Piskanen
+358 40 4508409 tommi.piskanen@forenom.fi

Turku

Regional Manager of Turku and Western Finland
Max Lindén
+358 44 090 1240 max.linden@forenom.fi
Regional Supervisor - Turku
Juha Koivula
+358 44 551 2822 juha.koivula@forenom.fi

Tukholma

Project Sales Manager - Sweden
Saku Nissinen
+46704870740 saku.nissinen@forenom.se

Oslo

Country Manager - Norway
Juha Hämäläinen
+4745867079 juha.hamalainen@forenom.no
Regional Manager - Norway
Jenya Endresen
+4748400899 jenya.endresen@forenom.no
Sales and Marketing Coordinator - Norway
Suzanne Pettersen
+47 996 93 405 suzanne.pettersen@forenom.no
Sales Coordinator - Norway
David Kuhestani
+47 950 93 574 david.kuhestani@forenom.no

Kööpenhamina

Country Manager - Denmark
Oline Rasmussen
(+45) 60256070 oline.rasmussen@forenom.dk