Gästreferenser

Vi kan berätta allt om oss själva men det är minst lika intressant att få höra vad våra kunder, som använder våra tjänster, har att säga.

Gästberättelser

Vi tycker att det är viktigt att du ska kunna fokusera på ditt jobb och slippa stressen som kommer av att leta tillfälliga boenden åt dig och ditt team. Vårt jobb är att underlätta för dig och göra flytten enkel. Läs gärna hur vi har hjälpt andra.

Case Witron

Ett hemlikt tillfälligt boende garanterar en mjuk start i ett nytt jobb

Read more

Case Caverion

Hemmakänsla för Caverionanställda

Read more

Case Enoro / Forenom Member

Med Forenom Member Card är du garanterad ett rum, även för en längre period.

Read more

Hur vi kan hjälpa dig

För företag

Vi samarbetar med tusentals företag varje år och erbjuder boende för tiotusentals anställda i Norden. Vi hjälper företag från byggbranschen till IT-branschen att hitta rätt boende. Vi hjälper gärna dig och ditt företag också!

Read more

Projektboende

Planerar ni ett projekt som kräver att ditt team kommer att behöva ett tillfälligt boende? Vi erbjuder specialanpassade boendelösningar i hela Norden. Välkommen!

Read more

Relocation

Vi erbjuder våra kunder specialanpassade boendelösningar utifrån just era behov. När ni behöver flytta ert team till Norden kan ni vara säkra på att vi på Forenom kommer göra allt vi kan för att ni ska känna er som hemma.

Read more

Kontakta säljavdelningen

Espoo

Area Sales Manager - Espoo
Henna Tuominen
+358 50 441 6116 henna.tuominen@forenom.fi
Area Sales Manager - Espoo
Sandra Lönnberg
+358 50 452 2126 sandra.lonnberg@forenom.fi

Helsinki

Regional manager of Helsinki
Henri Nuutinen
+358 40 455 4762 henri.nuutinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Helsinki
Sami Viitala
+358 40 450 9483 sami.viitala@forenom.fi

Jyväskylä

Regional Manager of Jyväskylä
Henri Hämäläinen
+358 50 3545 850 henri.hamalainen@forenom.fi

Kouvola

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Kouvola
Annika Kärkäs
+358 44 454 5018 annika.karkas@forenom.fi

Kuopio

Regional Manager of Kuopio
Mikko Kauhanen
+358 46 923 5018 mikko.kauhanen@forenom.fi

Lahti

Regional Manager of Lahti
Esa Saksinen
+358 40 455 5585 esa.saksinen@forenom.fi
Regional Coordinator - Lahti
Joni Isomäki
+358 50 381 7223 joni.isomaki@forenom.fi

Lappeenranta

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi

Oulu

Regional Manager of Oulu and Rovaniemi
Jere Pihlajaniemi
+358 50 381 9660 jere.pihlajaniemi@forenom.fi
Area Sales Manager - Oulu
Juha-Pekka Leskelä
+358 40 507 8911 juha-pekka.leskela@forenom.fi

Pori

Regional Manager of Pori
Jari Vuorinen
+358 40 711 8433 jari.vuorinen@forenom.fi

Tampere

Regional Manager of Tampere and Vaasa
Tommi Piskanen
+358 40 4508409 tommi.piskanen@forenom.fi

Turku

Regional Manager of Turku and Western Finland
Max Lindén
+358 44 090 1240 max.linden@forenom.fi
Regional Supervisor - Turku
Juha Koivula
+358 44 551 2822 juha.koivula@forenom.fi

Vantaa

Area Sales Manager - Vantaa
Joonas Uosukainen
+358 50 560 2867 joonas.uosukainen@forenom.fi

Stockholm

Project Sales Manager - Sweden
Saku Nissinen
+46704870740 saku.nissinen@forenom.se

Bergen

Area Manager - Bergen
Morten Wergeland
+4793214615 morten.wergeland@forenom.no

Oslo

Country Manager - Norway
Juha Hämäläinen
+4745867079 juha.hamalainen@forenom.no
Regional Manager - Norway
Jenya Endresen
+4748400899 jenya.endresen@forenom.no
Sales and Marketing Coordinator - Norway
Suzanne Pettersen
+47 996 93 405 suzanne.pettersen@forenom.no
Sales Coordinator - Norway
David Kuhestani
+47 950 93 574 david.kuhestani@forenom.no

Köpenhamn

Country Manager - Denmark
Oline Rasmussen
(+45) 60256070 oline.rasmussen@forenom.dk