Gjestereferanser

Gjesteeksempler

Jobben er krevende nok. Det siste du og teamet trenger, er å måtte stresse med å organisere reisen og oppholdet på et nytt sted, uansett om det er kortvarig eller langvarig. Vi jobber hardt for å gjøre flyttingen og oppholdet enkelt for deg. Les disse eksempelcasene

Case om Witron

En midlertidig innkvartering som minner om et hjem sikrer en god start i en ny

Case Caverion

Hjemlig følelse for Caverion-medarbeidere

Sak om Enoro / Forenom-medlem

Med Forenoms medlemskort kan du være sikker på at du får rom, selv ved lengre op

Hva kan vi hjelpe deg med

For bedrifter

Vi samarbeider med tusenvis av bedrifter hvert år og leverer innkvartering til ti-tusenvis av medarbeidere i Norden. Vi betjener bedrifter innen alle bransjer, fra bygg og anlegg til IKT. Så vi klarer nok å hjelpe deg også. Velkommen hjem!

Read more

Prosjektinnkvartering

Har dere et forestående prosjekt som krever at teamet flytter? Teamet ditt trenger innkvartering, uansett hvilken bransje dere jobber i. Vi tilbyr fleksible innkvarteringsløsninger over hele Norden så lenge prosjektet varer. Velkommen hjem.

Read more

Flytting

Vi tilbyr våre partnere i mange ulike bransjer spesialiserte mobilitetsløsninger for bedrifter. Hvis jobben krever at du flytter til et land i Norden, kan du føle deg trygg på at våre flyttekonsulenter vil bidra til at du føler deg hjemme.

Read more

Kontaktinformasjon for salgsteamet

Espoo

Area Sales Manager - Espoo
Henna Tuominen
+358 50 441 6116 henna.tuominen@forenom.fi
Area Sales Manager - Espoo
Sandra Lönnberg
+358 50 452 2126 sandra.lonnberg@forenom.fi

Helsinki

Regional manager of Helsinki
Henri Nuutinen
+358 40 455 4762 henri.nuutinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Helsinki
Sami Viitala
+358 40 450 9483 sami.viitala@forenom.fi

Jyväskylä

Regional Manager of Jyväskylä
Henri Hämäläinen
+358 50 3545 850 henri.hamalainen@forenom.fi

Kouvola

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi
Area Sales Manager - Kouvola
Annika Kärkäs
+358 44 454 5018 annika.karkas@forenom.fi

Kuopio

Regional Manager of Kuopio
Mikko Kauhanen
+358 46 923 5018 mikko.kauhanen@forenom.fi

Lahti

Regional Manager of Lahti
Esa Saksinen
+358 40 455 5585 esa.saksinen@forenom.fi
Regional Coordinator - Lahti
Joni Isomäki
+358 50 381 7223 joni.isomaki@forenom.fi

Lappeenranta

Regional Manager of Lappeenranta and Kouvola
Ville Vesterinen
+358 50 464 7393 ville.vesterinen@forenom.fi

Oulu

Regional Manager of Oulu and Rovaniemi
Jere Pihlajaniemi
+358 50 381 9660 jere.pihlajaniemi@forenom.fi

Pori

Regional Manager of Pori
Jari Vuorinen
+358 40 711 8433 jari.vuorinen@forenom.fi

Tampere

Regional Manager of Tampere and Vaasa
Tommi Piskanen
+358 40 4508409 tommi.piskanen@forenom.fi

Turku

Regional Manager of Turku and Western Finland
Max Lindén
+358 44 090 1240 max.linden@forenom.fi
Regional Supervisor - Turku
Juha Koivula
+358 44 551 2822 juha.koivula@forenom.fi

Vantaa

Area Sales Manager - Vantaa
Joonas Uosukainen
+358 50 560 2867 joonas.uosukainen@forenom.fi

Stockholm

Project Sales Manager - Sweden
Saku Nissinen
+46704870740 saku.nissinen@forenom.se

Bergen

Area Manager - Bergen
Morten Wergeland
+4793214615 morten.wergeland@forenom.no

Oslo

Country Manager - Norway
Juha Hämäläinen
+4745867079 juha.hamalainen@forenom.no
Regional Manager - Norway
Jenya Endresen
+4748400899 jenya.endresen@forenom.no
Sales and Marketing Coordinator - Norway
Suzanne Pettersen
+47 996 93 405 suzanne.pettersen@forenom.no
Sales Coordinator - Norway
David Kuhestani
+47 950 93 574 david.kuhestani@forenom.no

København

Country Manager - Denmark
Oline Rasmussen
(+45) 60256070 oline.rasmussen@forenom.dk